Search
Generic filters
0,00 

Váš košík

Bezpečná platba
0

Partia z garáže

Od cyklistov pre cyklistov

Sme nielen predajňa a servis bicyklov, ale hlavne partia cyklistov a športových nadšencov. Radi ti poradíme s výberom aj riešením tvojich (cyklo) problémov. Môžeš si byť istý, že predávame len to, čo sme sami otestovali. A že robíme maximum pre to, aby si mal z cyklistiky zážitok nech ju robíš na vrcholovej úrovni, alebo si ju len užívaš s priateľmi a rodinou.

Týmito hodnotami žijeme

Robiť veci najlepšie, ako vieme

Užívať si to, čo robíme najradšej

Mať priateľský a ľudský prístup

Je to naša spoločná jazda

Začalo to v roku 2011 ako hobby popri práci v korporáte, kedy sme v malej garáži opravovali bicykle. Postupom času bicyklov pribúdalo, a preto sme sa presťahovali do priestoru na Komenského 6. Ten funguje dodnes.

Vidlice a tlmiče k nám postupom času posielali ľudia z každého kúta Slovenska, bicykle na servis vozili z celého východu. Čoraz častejšie sme od nich počúvali: „Keby ste mali predajňu, radi by sme nakupovali u vás.“

A tak to prišlo. V roku 2017 sa zrodila predajňa Bicycle Garage. Do 3 rokov pre nás začala byť malá, a preto prišla zmena k väčšiemu. Predajňu sme presťahovali na Holubyho ulicu do priestoru s veľkosťou 450 m², kde sídlime doteraz.

Je nám jasné, že bez podpory našich zákazníkov a nášho tímu by to nešlo. Bicycle Garage mala vždy priateľskú atmosféru a vďaka tomu priťahovala skvelých ľudí, ktorí s nami chcú rozvíjať, zlepšovať a posúvať túto značku ďalej.

Čo bude ďalej

Našou víziou je posúvať sa stále vpred, aby sme mohli poskytovať lepšie a lepšie služby. Ponúkať tie najkvalitnejšie produkty, ktoré stále testujeme. Pokračovať v  spoločných výjazdoch, a to nielen po Slovensku. Už teraz sa je na čo tešiť…

Si aj ty profi alebo amatérsky cyklista a hodila by sa ti naša podpora?

Zisti o tom viac

Bicycle Garage s.r.o.

Prevádzka: Holubyho 9, 040 01 Košice
Sídlo: Komenského 6, 040 01 Košice

IČO: 36187216
DIČ: 2020045456
IČ DPH: SK2020045456

Bicycle Garage s.r.o.

KONTAKTY

info@bicyclegarage.sk
PREDAJŇA + ESHOP
+421 910 641 793
SERVIS
+421 949 228 612
PREDAJŇA + SERVIS
Holubyho 9, Košice
lockheartusersphone-handsetthumbs-up